2

Styrelsen

AFC United styrelse 2017

Alex Rysholm, ordförande
alex@afc-eskilstuna.se

Olga Åstedt, sekreterare
olga@afc-eskilstuna.se

Jose Franco, kassör
jose@afc-eskilstuna.se

Azad Budak, ledamot
azad@afc-eskilstuna.se

Håkan Lundberg, ledamot
hakan@abde.se

Velimir Jurkovic
velimir@busmarket.se

Omran Ismail
omran@afc-eskilstuna.com



Md boya2
Md svs grasroten foreningsmtr splash
Md md 003
Md 160257 4 cmore lagbanners 300x300 alt2
2
Md busmarket
Sparbanken
Berner logo
Md swoosh svart
Svenska spel logga  1
Md hoo busslogo klassisk text
Md md sportgrossen
Md md argo
Rapid
Smartfront
Md ska rmavbild 2017 01 10 kl. 17.42.55
Md ska rmavbild 2017 01 10 kl. 17.49.59
Md ska rmavbild 2017 02 27 kl. 21.17.23
Md assemblin
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub